Seznam stavebních firem

V naší databázi naleznete ověřené a aktuální firmy a instituce z oboru stavebnictví. Členové pokrývají široký záběr oblastí a specializací. Můžete zde získat kvalitní obchodní kontakty v oborech jako je truhlářství a tesařství, izolace a izolační materiály, klempířství a pokrývačství, malířství a natěračství či instalatérství, topenářství a plynařství.

INGMAR, spol. s r.o.

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.

Více na webu abc.cz

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

Více na webu abc.cz

ZÁMEČNICTVÍ Knotek, s.r.o.

ZÁMEČNICTVÍ Knotek, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou, zámečnictvím a svařováním. Vyrábíme mříže, brány, branky, schody, zábradlí, menší kovové konstrukce, svařence a mnoho dalšího. Zajišťujeme výrobu jednoho kusu či celých sérií. Dodáváme vrata, pojezdové brány a pohony od společnosti Hörmann. Poskytujeme také servis solárních elektráren.

Více na webu abc.cz

LUSTY spol.s r.o.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Více na webu abc.cz

Vladimír Tomanec

Vladimír Tomanec

Zabývám se servisem, revizemi kotlů a plynových spotřebičů, mou doménou jsou veškeré práce spojené s technickou správou budov, včetně údržby technického zařízení budov, mám rovněž dlouholetou praxi v oboru zednických a stavebních prací. Odvádím kvalitní práci, jsem spolehlivý a flexibilní. Striktně dodržuji dohodnuté termíny.

Více na webu abc.cz

EKORA s.r.o.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

Více na webu abc.cz

THERMONA spol. s r.o.

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.

Více na webu abc.cz

Pareco, s.r.o.

Pareco, s.r.o.

Společnost se zaměřuje na provádění stavebních a montážních prací, včetně technologických částí v oboru pozemního stavitelství. Zajišťuje demoliční práce i odvoz a likvidaci odpadu. V rámci portfolia služeb nabízí komplexní facility servis, včetně úklidových služeb a správy a údržby nemovitostí.

Více na webu abc.cz

SORKE, spol. s r.o.

SORKE, spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž technických zařízení pro větrání, teplovzdušný ohřev a chlazení. Činnosti naší firmy SORKE zahrnují oblasti vzduchotechniky, větrání, rekuperace, teplovzdušné vytápění, ohřev vzduchu, klimatizace a chlazení. Nabízíme kompletní sortiment z výše uvedených oborů v požadované kvalitě a s doplňujícími službami. Jsme jedničkou na trhu. Neváhejte se na nás obrátit.

Více na webu abc.cz

ADH-PLOTY s.r.o.

ADH-PLOTY s.r.o.

Specializujeme se na oplocení a ploty. V našem sortimentu naleznete plotové pletivo, plotové sloupky, svařované plotové panely, betonové desky, brány a branky, okrasné betonové oplocení, mobilní oplocení a veškeré plotové příslušenství. Zajišťujeme zámečnické práce dle přání zákazníka. Provádíme montáž plotů na klíč. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného oplocení pro váš pozemek. Kontaktujte nás!

Více na webu abc.cz

Seznam všech firem ze stavebnictví >>>
ABC Českého Hospodářství, a.s. Všechna práva vyhrazena.